Zbudowanie dochodowej strony internetowej w pigułce
Wszyscy dobrze wiemy jak wyglądają witryny www. Nie potrzeba o tym nikogo przekonywać. Za sprawą wyszukiwarki Google, Internet w naszej ojczyźnie zrobił się bazowym źródłem wyszukiwania informacji.

Dlatego coraz więcej osób, chce mieć swoją stronę internetową. Zaś nie ma w tym nic dziwnego.

Co chwilę słyszymy o młodych milionerach, którzy zgromadziliśmy w Internecie miliony. Ich strony internetowe odwiedziło miliony Internautów, które poszukiwały specyficznych informacji czy rozrywki.

Więc warto zastanowić się co mają dobrze zarabiające serwisy www?

Po pierwsze liczy się ciekawy pomysł. Zatem on jest motorem napędowym dla każdej witryny www. Jeśli odnajdziemy niszę, która przyciągnie dużo ludzi - zarobimy. Kłopotem fakt, iż w Internecie jest teraz chyba wszystko. Więc jest naprawdę trudno być innym. Możemy zatem spróbować poszukać czegoś w Stanach Zjednoczonych i postarać się zaadoptować to na własny krajowy rynek.

Nie ma powodu tworzyć klonu będącego już serwisu w Polsce. No chyba, że mamy miliony na jego reklamę.

Po drugie liczy się użyteczność danej witryny www. Jeśli będzie intuicyjna i prosta to możliwy klient pozostanie na niej więcej czasu i otworzy konto. Natomiast jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ to właśnie Internauci tworzą potencjał naszej strony. Gdyby im się ona spodoba to zaproszą na nią znajomych. Mamy wtedy darmową reklamę.

Najważniejszy składnik, jakiejkolwiek strony internetowej to aspekt zarobkowy. Nie możemy pobierać opłat od użytkowników, gdyż nikt się u nas nie zarejestruje. Więc musimy znaleźć inny sposób finansowania własnej działalności. Z pomocą przyjdą wszelkiego rodzaju programy partnerskie, które umożliwiają nam wyświetlanie reklam. Za jakieś kliknięcie w reklamę otrzymamy wynagrodzenie. W przyszłości, jak portal się rozrośnie, reklamodawcy będą sami zgłaszali się do nas w charakterze wykupienia reklamy. Wtedy zaczniemy dopiero zarabiać.
Zbudowanie dochodowej strony internetowej w pigułce
Menu