Preparat Inca inchi - sekret zdrowego wyglądu wprost z równikowej krainy
Na olejek Inca inchi swoje zainteresowanie skierowałam wręcz przypadkiem. Wcześniej do pielęgnacji skóry, włosów i ciała używałam mydła arganowego, ale w momencie kiedy wykorzystałam już cały jego zapas, chciałam dokupić kolejną fiolkę i tak w czasie szukania olejku arganowego natrafiłam na intrygujący olejek z Peru, który jak się okazało powoli deklasuje marokański olejek arganowy.

Pragnęłam dowiedzieć się o tym nowym preparacie jak najwięcej i to jest rezultat: Kosmetyk inca inchi jest wyrabiany na chłodno z nasion peruwiańskiego krzewu Sacha Inchi, które posiadają bardzo ciekawy kształt przypominający gwiazdę. Można natrafić na kosmetyk w 100% naturalny, nierafinowany, który nie był poddawany żadnej obróbce chemicznej, jak i mechanicznej, a nasiona wykorzystane do wytłaczania na chłodno nie były prażone, tak, więc olej ten ma naturalny kolor, wiele pierwiastków aktywnych oraz subtelny orzechowo-korzenny zapach.

Przechowujemy kosmetyk w dokładnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej nie przekraczającej 25°C lub w lodówce. Trzeba unikać pomieszczeń wilgotnych i nasłonecznionych.

Cechy pielęgnacyjne preparatu:
  • charakteryzuje się bardzo wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6
  • jest olejem lekkim, świetnie przyswajanym przez skórę
  • koi dolegliwości charakterystyczne przy cerze atopowej, wrażliwej, łuszczącej się, podrażnionej
  • ma działanie przeciwzmarszczkowe
  • koryguje przebarwienia i pomaga odzyskać skórze naturalny połysk
Naturalne cechy preparatu inca inchi są dosć przekonujące i mimo że są one mocno zbliżone do działania znanego mi już olejku arganowego, jestem w stanie przetestować go na własnej skórze.
Preparat Inca inchi - sekret zdrowego wyglądu wprost z równikowej krainy
Menu