Pomysł na własny interes w Internecie realizowana od złej strony
Dużo osób szuka szczęścia w biznesie. Wszyscy z nas oglądają amerykańskie filmy, w których ludzie posiadają obłędne fortuny. Więc nie brakuje w naszej ojczyźnie śmiałków, którzy mają ochotę powtórzyć ich sukces w naszej ojczyźnie.

W naszych umysłach jest obecny, nie zawsze poprawny trend, który mówi iż w Internecie jesteśmy w stanie odnieść dużą karierę i zarobić miliony złotych. Po części jest to prawdą. Natomiast internet nie dużo odróżnia się od tradycyjnej rzeczywistości, w której trzeba robić swoje interesy. Natomiast sporo niedoświadczonych przedsiębiorców o tym zapomina i łapie się w pułapkę. Wiąże się ona z brakiem odpowiedniej liczby pieniędzy do prowadzenia swojej firmy w Internecie. Dużo osób twierdzi, iż zbudowanie strony WWW to najpoważnuejszy wydatek. Nic bardziej złudnego. Koszt strony internetowej to tylko ułamek wydatków, które należy ponieść w pierwszym roku na reklamę zbudowanej strony w Google.

Jeszcze większe koszty będą musieli ponieść posiadacze portali internetowych. Tam miesięczny budżet na reklamę strony internetowej w Google to rząd kilkunastu tysięcy na miesiąc. Na tą sumę składają się opłaty związane z pozycjonowaniem strony w Google a, także ceny reklam Adwords i marketingu szeptanego. A, więc jak prosto wyliczyć potrzebne będzie około 200 tysięcy złoty na reklamę. Dla większości młodych biznesmenów ta kwota jest nieosiągalna i ponoszą porażkę.
Pomysł na własny interes w Internecie realizowana od złej strony
Menu