Mobilna wersja strony internetowej
Obecnie wiele się dyskutuje o innowacjach w algorytmach wyszukiwarki Google. Najprawdopodobniej jest skierowany na polecanie stron www, które są dopasowane do urządzeń przenośnych. A, więc czy czeka nas przewrót w rezultatach wyszukiwarki oraz strony internetowe, które nie posiadają wersji mobilnej polecą w otchłań.

Ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno z czasem będzie można dostrzec tego typu zmiany. Jednak będą one powiązane przeważnie z wykonywaniem stron mobilnych przez właścicieli witryn internetowym. Efektem tegoż będzie promowanie ich witryn www w rezultatach wyszukiwarki Google. Stanie się to poprzez zdobycie kolejnych plusów w porządku Google, który dołożył także jeden element, który wpływa na lokalizację strony internetowej w Google.

Więc obawa nie jest wskazana. Powinniśmy stopniowo przygotować się do modernizacji własnej witryny www. Warto zatem być przed konkurencją oraz stworzyć wersję mobilną strony www. Nie chodzi teraz o jedynie pozycje w Google, przecież o komfort osób odwiedzających waszą stronę. Dedykowana witryna internetowa dla komputerów przenośnych zachęci potencjalnych klientów do kontaktu z instytucją.

Natomiast nie powinniśmy zapominać o najistotniejszym czynniku, który wpływa na pozycję naszej strony internetowej. Oczywiście są to linki. Muszą one być szczególnie odpowiedniej jakości oraz zróżnicowane pod względem platform, spośród jakich wychodzą. Bez nich nasza strona internetowa będzie niezauważalna w Google a wszystkie prace połączone z optymalizacją nie przyniosą żadnego efektu.
Mobilna wersja strony internetowej
Menu